Показват се публикациите с етикет шофьор. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет шофьор. Показване на всички публикации

Продава се кола

Honda Civic 1.6 РЕЗАЧКА
лимузина, употребяван автомобил 1,750 ЛЕВА
Година Юли 1997
Пробег 103,256 км
Гориво Газ/Бензин
Скорости Ръчни

Брой врати 4/5 врати
Цвят Бордо металик
Особености и Екстри
Комфорт: Климатик, Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала

Сигурност: ABS, ESP, Ксенонови фарове, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключване,
Застраховка

Друго: Серво управление, Бордови компютър, Сервизна книжка, Гаранция, Тунинг Допълнителна информация

хондата е сивик японска зглопка - най-доброто от японската техника. Най хубавия модел хонда с наи здравиа мотор с 16 вентила. Супер здрав икономичен съшевремено практичен и бърз автомобил. Перфектна семеина четери врата кола в коятоа се возят прекрасно четерима вазрасти хора с багаж. Ниакои казват че япоснките коли били с скъпи части били ниски и неставали за наште патищта ,е Аз мога да им кажа че грешат!!!!!! Тая кола я имам от пет години и досега никога нищичко по никакав повод не сам сменувал и правил по нея !!!!

Дори да се счупи нещто има много хватки и пинизи с които стига човек да иска ще я направи например - каретата стават и от москич АЛЕКО а те са без пари ,каренцето на воланя става от лада самара или спутник а такова каренце струва седем лева НОВО !!!!!!

задните спирачки с леко припилване на шмиргелче стават идеално от волцваген голф двойка а тикива налклатки са по петнаисет лева в магазина. смяната на маслото ми е дваисетина лева - аз ползувам само масло приста заштото е с доказани качества и е направена тук в балгария а не некъде по турция руманиа или в друга менте фабрика. А на газ не гори ништо - извънграцко пада на 4 и половина до мкасимум на максумумите до 5 литеа газчица а грацко е къде 6 и половин литра газ. За какво говорим ваобште - които не е карал хонда той незнае че това са наи хубавите коли !!!!!

Отделно като се има напредвид как варви.... не става с описание трябва да се пробва тя просто ви кара да я карате барзо. Само ште ви кажа че когито я купих 2007 година си отидох на село лятото да се саберем целата рода (аз съм от село Сумер по принцип ако има хора от Сумер да се чустват поздравени от на бай Кольо синигера малкото момче Момчил - ттова сама аз) и брат ми понеже караше тогав опел омега с който се биеше в гардите че е много луксозна и варвела много и не знам си там какво и ми вика - еи брат мии какво си купил тая хонда ште те бия с моита омега както те биех некога на кральо портарьо - аз му казвам добре бе бати аре се пробваме да видик кои ше бие (аз по принцип нали не си падам да карам бразо но брат ми Миши ми дигна нервите) и се дръпнахме. Лелееееее после като слезнахме от кулитеи мишо се фана за главата почна да си плуе опела нали се сештате че го накарайх да си приказва сам самичан на него си. кво да ви разправям. Тя простио си варви таа кола много е барза и требе да се внимава. А наи хубавото е че си се возим целото семейстево луксозно в нея с кеф с багаж. Дори когато с бати МИШО СЕ САСтезавааме у багажнуика имах една кофа с бетон детъо преди гонката бех взел от цветан крастанкин понеже лето берше и исках да излея втора полоча на кащата. Е както се састезаваме с бати искам да ви кажа ако шете верваите крастъя се и момчил да не се казвам с тая газ кофата не се беше разлела в багажникла все едно се беше варзана и не покатнатъа. Не само че колата е барза но и стабилна луксозна и отгорерто на всичко хубава. Не е и ниска аз всяко лято ходя по язовирите по рекитеда къцам риба фъргам и сврекме обичам си да сам усред природата прсото си ме тегли там и никога досеги не сам зачобразвал отдоли пода на колата у камани или мрасотия докато пресичам примерно реката за да стигна от единия брег до другиа. порсто колата и е хубава който я вземе ше се отчува и отвози с нея. Жал ми е да я продам ма не се кара понеже нсаското си купих от англиа един джип че ми трябва да тегля ремарке и затва искам да я продам хондичката а сина ми евлампи казва ТАТИ аз догодина като уммам бал няма ли да ми я дадеш таа кола на мен - аз му казвам - ей аз на твоите години като завъартших осми клас имах сичко на сичко два нацуга - един за очилиште и насред града а другиа за игра у махалата ти искаш кола да ти дам - бегтай от тука бе келеш скапан му викам. Като пиочне да работи и да праи пари тогива кола до тогагва НЕЕЕЕ !!!!

Отделно че он ощше нема книшка викам му докато изкараш курсоветъе таа хонда само ще стои и ше клеяса от стоене пак и той като сам му я давал на село да я кара ей много газ дава. Значи тва млаядото пшоколение им дай само андреа джееесеми от модерните и да дават гас ми то не става така. Ше се прибие като едното ништо с таа кола, тя си е направена за истински шофиори не са келеши дет тепарва ехееее коло имат да се учат и колко леб да изедат докат станат добри карачи. Ма иди го обясни на маиа му Силва таая само го глези и го е направила на "тате даи пари мамо направи ми сандвич с лиутеница и сиренье иче требе да ода на дискотека и галатин" - некога не беше така ма и колите не беха такива. Като се сетя некога на москвича какви ядове са брал манииииииииии ми аз се родих с хондата бе ей нема такава кола. не случайно ората са си ко казали че е тхе повер оф дреамс сирече - силата на мечтите. Ми аз някога сам си мечтал като имах москвич да имам спортнка и барза кола - застава исках ма таака и неможах да се дореда ма хондата си дучака редо. Хондата е прфектнвеа само тебявеа да се оправи радятореа на климатроника че е леко спукан иначе е пеффектно. Духа студено кво да ви кажа ма си не е достатачка требе си посилно да духа студ ма и без друго тва не енужно само да настине човек не е си работа. Ако решите да ма тарсите телефона ми вече е актуален да знаете ма може да пишете и на поштата там винагио човек има нали сина ми е вканация и по цел ден седи феисбуко и скурето и си приказвал с приятелки тва онова кво да ви разправям. Аз на неговите години немах време да сиу прибера насело у наз а работейх в ЗЗМ-то у монтана и се иззкарваха пари ма ако работиш, а тия зета та го сасипаа и го затвотиха завода и вече нема работа хиода по англиа та бера краставици ма поне има пари. Та така ако искате ми пишете ако не искате не ми пишете аз не могада ви канакрам на сила ма даси знаете че тая кола на тая пара нема да намеита . ГУмите са нови вида спорт летни джанти си има всичко си има колата и газова уредба си има...... кво повече да искаш от живота освен една млада булка така позаскунана ако ме разбирате ма нема се занимаваме че силва ше ме клепе. Колата е с тунинг !!!!!!!!!!!! Кво друго да се сета да ви кажа..... ми де да знам,. пишете питаите не се срамувайте в тоя живот сас срамеж ливост не се праюви ништо да знаете !!!!!!!!!!!!! каквото повикало такова се обадило. Има си и антифриз нов сам сипал преди две години бе перфектна нема да ви я фала вие сами ще се обедите че колата си е муцка кифла поничка ей ако можеше ди да готви не бих да дал за ништо на тоа свет !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ръчнио скорости 6 броя (5 напреди и една задна) елелектрифиьирани стакла има ма задните нешто не работят не знам зашто сигурно некоа маймунка се е прецакала не знам не разбирам не искам да пипам че ми омразна вече от таяа кола само нея да права. Карам си джципа и не ме интертесува пвоече. Иначе в гараж я варда да не оттчепат емблемите отги миналото лето бех у софиа и там успеа да ми изчепат емблемите техните раце аз да таковам нали се сештате да не опутребвявам цинизми все пка може и млади хора да четат не може да простерем не сме си на село все пак. Ако има нещо питайте не ме жалерте ЕЙ чухте ли кво ви казвам - неам да ме жалите ! Кументар на цената само на место като се видим да видите ква убава кола вик давам язе па вие да се сетите че нема смисал да се отбие от цената ртяа е перфектна просто тая кола е перфгектна ей ! КАкто си прецените !!!!!!!!!!!!!!!!!

ТЕЛЕФОНА МИ ВЕЧЕ Е ПУСНАТ И МОЖЕ ДА МИ ЗВАНИТЕ И НА НЕГО !!!!!!!!!!!!!!!!

Поздрави Момчил !!!!!!!!!!!!!!!

За мотористите и донорите


„Мрете ли, мотористчета, мрете ли?“ – това беше коментар под поредната черна статия за загинал моторист. Всъщност само един от коментарите, който представя 90% от полемиката, възникнала по повод въпросния материал.В България много обичаме разделенията, нали знаете – Левски – ЦСКА, червени – сини, граждани – селяни, в последните години и много актуалната мотористи – „нормални“ участници в движението. Та с дружни усилия огромната част от нашето иначе несплотяемо общество се обединява около идеята за това, че всъщност най-големия проблем по пътищата на родината са така квалифицираните от него „донори“, които според повечето коментари застрашават живота на винаги примерните ни шофьори. В обществения многогласен рев се открояват мнения като това, че „Мотористите са опасни за движението и причинители на голям брой катастрофи. Те са вредни за обществото. Хубаво е, когато срещат дървета, стълбове и камиони.“ (за справка мнение №30 тук), както и такива че моторите трябва да се забранят като превозно средство (за справка мнение №5 от същата препратка). И така дружното ни войнство от водачи на автомобили твърде уплашени от идеята за 2 колела на пътя веднага открива болното място на движението в страната – разбира се това са „другите“, онези лошите рецидивисти, които нарушават правилата и на които им се разминава.

Само че всъщност проблемът съвсем не е толкова еднопластов, колкото на всички им се иска. Действително е жалко, че ниската пътна култура води до каране на пистови мотори по къси гащи и джапанки, но тя също така води и до каране на големи черни джипове в насрещното сякаш са танкове, както и до това момиченца я с последен модел Мерцедес, я със суперспортен Опел Тигра да използват огледалата си единствено за гримиране и нищо друго. Нека вдигне камък онзи от вас, който е безгрешен зад волана, спазва всички ограничения на пътя и никога не е превишавал скоростта! Та преди да вдигнете пръст и да посочите всички мотористи за обществен враг №1 нека ви попитам колко често сте били засичани от друг автомобил? И нека поставя въпроса така, при евентуална „среща“ на две движещи се тела, едното с маса над 1000кг, другото с маса около 200кг, за кое от двете последствията биха били по-сериозни?

Всяко едно общество има своите болни места, жалкото е, че нашето се опитва вместо да лекува обрив, да изреже цял крайник, като очаква, че с това обриви няма да се появят повече. Решението не е да се забранят моторите, нито да се избият мотористите, защото после ще трябва да се пренесем и на шофьорите, накрая и на пешеходците, че то кой остана? Вместо да се самоизяждаме като някакво митично чудовище не е ли време да спрем да се сочим един друг и да помислим как да спрем да оставяме млади жертви на пътя от така или иначе застаряващото ни население?

Младите хора имат нужда от условия, за да се учат да карат така, че да не застрашават ничий живот и това може да се случи само и единствено на писта. България и най-вече София има болезнена нужда от такова съоръжение, за да възпита култура и умения, които пътят и корумпираната ни полиция не успяват. Така ще отпадне анатемата върху мотористи, дрифтаджии, драгаджии и всякакви такива „вредни“ категории, защото няма да имат нужда нито нощни гонки, нито ще се дават безсмислени жертви. А междувременно можем да се опитаме да бъдем поне малко по-толерантни към другите, било то на пътя, в магазина или трамвая, ей така, за разнообразие. Знае ли човек какво може да стане?




Алкохолът е лош шофьор !

Покрай празниците няма човек който да не изпие поне една чаша вино или шампанско ( ние не влизаме в тия категории тъй като пием поне по 1 бутилка концетрат ) . Много хора са чували за великите умения как след употреба на алкохол могат да карат нормално ако направят някакво магическо упражнение или как ментов бонбон може да излъже дрегера на КАТ ако ги спрат за проверка . Ето каква е истината за алкохола и шофирането ...



"Повечко кафе или чай ще ми помогнат да изтрезнея, нали така?"
Ако си пийнал доста алкохол и допълниш този коктейл с повечко кафе, по всяка вероятност това ще те накара да забързаш към тоалетната, но по никакъв начин няма да те направи по-трезвен. Не забравяй обаче да консумираш безалкохолни напитки докато пиеш алкохол – например разреждай с вода, сода, сок.

"Дали след като съм пил ментовите бонбони ще ми помогнат да измамя алкохолния тест?"
Похапването на ментови бонбонки и дъвченето на ментови дъвки няма да повлияе на резултата от твоята алхолна проба, тъй като не се отчита благоуханието на твоя дъх, а съдържание на алкохол в кръвта ти (САК). Ментовите дъвки и бонбони няма да заблудят КАТ, особено след като сержантът забележи комбинацията от твоето странно шофиране и силния ти ментов дъх.

"Знам, че солидното хапване преди консумиране на алкохол ще ми помогне да остана трезвен. Така ли е?"
Количеството изядена от теб храна, или кога си я изял, може да има ефект върху бързината, с която организмът ти ще абсорбира алкохола. Така например храните с по-високо съдържание на мазнини и/или протеини увеличават времето, нужно на алкохола да навлезе в кръвта ти. Но консумацията на храна няма да те предпази – ако пиеш неумерено, ще се напиеш.

"Ако си наплискам лицето със студена вода или пък си взема студен душ, ще ми помогне ли да изтрезнея?"
Плискай се, обливай се със студена вода – това със сигурност ще ти помогне да станеш по-чист, но няма да те направи трезвен и безопасен шофьор. Единствено времето би могло да ти бъде съюзник: алкохолът се неутрализира от организма със скорост от близо една единица на час. Една "единица" алкохол приблизително и условно е равностойна на 1/4 литър бира, малка мярка концентрат или чаша вино. Затова важно е да следиш постоянно колко и какво пиеш. Оставяй си достатъчно време между питиета, прави паузи. Спри да пиеш преди края на купона – дай време на черния си дроб да „изгори” част от консумирания от теб алкохол. През последния час-два пий само безалкохолни напитки.

"Ако направя няколко обиколки на блока, ще изтрезнея ли достътъчно, за да шофирам до вкъщи?"
Ако вече солидно си пийнал, физическите упражнения със сигурност няма да ти помогнат да изтрезнееш. Но пък са полезни за твоето здраве, така че тичай колкото дълго желаеш и не забравяй да вземеш и душ след това. И все пак, докато консумираш алкохол е добре да бъдеш активен, да се движиш, а не просто да седнеш и да пиеш цяла вечер. Ако се движиш повече, ще пиеш по-малко и в по-голяма степен ще следиш и контролираш своето състояние. И все пак, ние напомняме: никога, ама никога, не карай пил!

"Пих един сладък коктейл – въобще не усетих вкуса на алкохол в него. Не е възможно да съм пиян!"
Сладките алкохолни напитки имат качеството да „замаскират” вкуса на алкохол, но обикновенно те съдържат алкохол в не по-малко количество от останалите алкохолни напитки от вида. Не се залъгвай – ако пиеш неумерено, ще бъдеш точно толкова пиян, както ако беше пил друга алкохолна напитка. Затова не пренебрегвай като подходящ избор на питие безалкохолна бира, нискоалкохолни вина или други нискоалкохолни напитки.

„Като отида на парти не мога да не пия, всички настояват да пия „поне по едно”!”
Не гледай на консумацията на алкохол като на предпоставка да те смятат за „готин” или за „задръстен”, не се трогвай от манипулативни обвинения от сорта, че се цепиш от „колектива”! Покажи повече самочувствие и бъди различен - консумирай алкохол само ако и когато наистина искаш. Не позволявай останалите да решават това вместо теб. За да се спасиш от „досадниците”, които държат всички на партито да пият, за да е купона „як”, можеш да използваш следната малка хитрина – сложи повечко ледени кубчета в чашата си или пък използвай по-малка чаша.

„След този тежък ден алкохолът ще ми помогне да редуцирам стреса и да се почувствам по-добре.”
Може би, но и също така обикновено те кара прекалено да се „отпуснеш” и да направиш неща, които никога, ама никога нямаше да сториш, ако не беше пил, и спомена за които често те кара да се срамуваш. Затова по-добре след тежък ден си почини, вместо да се поддаваш на алкохолни ексцесии, независимо от „сериозността” на твоите причини: избягвай комбинация на различни алакохолни напитки, стой настрана от участие в игри или залози с надпиване.

„Защо ми е да консумирам с удоволствие и мярка?”
Ами защото си пич, и имаш принципи в този жиовот! И знаеш: колкото повече алкохол консумираш, толкова по-голям дискомфорт и неприятни моменти ще изживееш след това. Ако спазваш принципа на отговорната консумация, няма да има за какво да съжаляваш на сутринта. Винаги пий разумно и отговорно.

„Добре, ще консумирам с мярка, но каква е мярката?”
Мярката определено е различна за всеки организъм и се влияе от всякакви фактори. Дори специализираната литература не е категорична какви са препоръчителните граници за умерена консумация. Най-общо се счита, че консумирането до 1 литър бира за мъжете (до 40 грама чист алкохол) и до 0,5 литра бира за жените (до 20 грама чист алкохол) в до 5 дни от седмицата представлява границата на умерената консумация и може да бъде част от здравословния начин на живот. Препоръчва се жените да консумират два пъти по-малко бира, респективно алкохолни напитки, защото техните организми имат по-малка телесна маса, по-малък черен дроб, съдържат по-малко телесни течности и по-малко количество от ензима, който разгражда алкохола. Никога обаче не забравяй, че дори и консумиран умерено, алкохолът в комбинация с медикаменти, празен стомах, преумора или други фактори може да те напие.

„Как точно консумацията на алкохол се отразява на способността ми да шофирам, не зависи ли всичко от „задкормилното устройство”?

* При ниво на алкохола в кръвта от 0,2-0,5 промила, преценката за дистанция и скорост на приближаващите превозни средства е изкривена. Водачът е склонен към поемане на по-големи рискове, особено при опасни маневри като изпреварване или шофиране прекалено близо до предното превозно средство.

* При ниво на алкохола от 0,5-0,8 промила, зрението е засегнато, което води до забавена реакция при червен сигнал или стоп-светлини. Водачът е склонен да кара прекалено бързо или да преценява грешно разстоянията при наближаване на завой. За мотоциклетистите е трудно да карат по права линия.

* При ниво на алкохола над 0,8 промила, водачът е склонен да надценява способностите си. Зрението е дотолкова засегнато, че водачът може да не забележи навреме велосипедисти, пешеходци или паркирани коли, за да ги избегне.